ART / Lithographs / Litograph in colors 15042037
nr 1504 2037
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Le lizard aux plumes dór, 1967. Maeght 460. Signerad och numbered 2/20. Pergament Bladets mått. 35x50. Outer dimensions including frame: 44x58 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Le lizard aux plumes dór, 1967. Maeght 460. Signerad och numrerad 2/20. Pergament Bladets mått. 35x50. Yttermått inklusive ram: 44x58 cm
20000
SEK 18500
Monday November 21 2022
at 20:13:41
15.000 kr
15.500 kr
16.000 kr
17.000 kr
17.000 kr
17.000 kr
17.000 kr (Robot)
17.500 kr
18.000 kr
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik